Šis 1.5 MT high roof (70 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Van kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1990m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1486cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 70bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 115Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3995mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1955mm |
| Važiuoklės bazė | 2100mm |
| Priekinė ašis | 1405mm |
| Galinė ašis | 1370mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1080kg |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.