Šis 2.0 MT AWD high roof (88 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Van kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1990m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 88bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 155Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3995mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1950mm |
| Važiuoklės bazė | 2100mm |
| Priekinė ašis | 1425mm |
| Galinė ašis | 1415mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1360kg |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 13 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.