Šis 2.2 AWD AT (140 hp) variklis buvo montuojamas X100 [Restyling] Qualis wagon kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15.2litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 350 to 580km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.2second |
| Tūris / talpa | 2166cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 191Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 91mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4790mm |
| Plotis | 1785mm |
| Aukštis | 1480mm |
| Važiuoklės bazė | 2670mm |
| Priekinė ašis | 1545mm |
| Galinė ašis | 1520mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1570kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2020kg |
| Tūris / talpa | 450kg |
| Min. bagažinės talpa | 617litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1507litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 24.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 18.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.