Šis 2.5 AWD AT (180 hp) variklis buvo montuojamas X90 Sedanas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4750mm |
| Plotis | 1750mm |
| Aukštis | 1390mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Priekinė ašis | 1485mm |
| Galinė ašis | 1495mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1430kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1705kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2491cm3 |
| Variklio galia | 180bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 71mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 235Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | to 1 110km |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Priekinė važiuoklė | A few levers and rods |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | A few levers and rods |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 14.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.