Šis 2.4 TD AT (97 hp) variklis buvo montuojamas X90 Sedanas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4750mm |
| Plotis | 1750mm |
| Aukštis | 1390mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Priekinė ašis | 1485mm |
| Galinė ašis | 1495mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1380kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1655kg |
| Tūris / talpa | 275kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2446cm3 |
| Variklio galia | 97bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 221Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.8litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 5.5 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.