Šis 2.0 turbo MT (200 hp) variklis buvo montuojamas W20 Kupė kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1989m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4171mm |
| Plotis | 1699mm |
| Aukštis | 1240mm |
| Važiuoklės bazė | 2400mm |
| Priekinė ašis | 1471mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Min. bagažinės talpa | 156litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1261kg |
| Maks. bagažinės talpa | 156litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 271Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 54litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 620km |
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.