Šis 2.2 AT (137 hp) variklis buvo montuojamas W20 Kupė kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1989m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4171mm |
| Plotis | 1699mm |
| Aukštis | 1234mm |
| Važiuoklės bazė | 2400mm |
| Priekinė ašis | 1471mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Min. bagažinės talpa | 156litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1205kg |
| Maks. bagažinės talpa | 156litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2164cm3 |
| Variklio galia | 137bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 91mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 197Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Degalų bako talpa | 54litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 640km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Miestas | 13.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.