Šis 3.0 Turbo MT Overdrive (235 hp) variklis buvo montuojamas Mark III [Restyling] Kupė kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4620mm |
| Plotis | 1745mm |
| Aukštis | 1301mm |
| Važiuoklės bazė | 2596mm |
| Priekinė ašis | 1486mm |
| Galinė ašis | 1486mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1603kg |
| Min. bagažinės talpa | 311litre |
| Maks. bagažinės talpa | 362litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2954cm3 |
| Variklio galia | 235bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 91mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 333Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 650km |
| Maksimalus greitis | 232km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.9second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Miestas | 16.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.