Šis 2.0 CVT (140 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 190Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1986cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3900RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
| Ilgis | 4595mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1875mm |
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Galinė ašis | 1475mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1650kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2035kg |
| Kuras | Benzinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.