Šis 2.0 CVT 4WD (143 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1986cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 143bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 194Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3900RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 4595mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1850mm |
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1650kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2035kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.