Šis 2.4 MT (81 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Van kėbule, kuris UAZ buvo gaminamas nuo 1985m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 86litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | to 640km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 127km/h |
| Tūris / talpa | 2445cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 81bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 166Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4440mm |
| Plotis | 1940mm |
| Aukštis | 2100mm |
| Važiuoklės bazė | 2300mm |
| Priekinė ašis | 1445mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1820kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2820kg |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Axle |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Užmiestis | 16.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.