Šis 2.7 5MT (112 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Van kėbule, kuris UAZ buvo gaminamas nuo 1985m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 77litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | to 570km |
| Kuras | 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 127km/h |
| Tūris / talpa | 2693cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 112bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 250RPM |
| Sukimo momentas | 198Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 13.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4390mm |
| Plotis | 1940mm |
| Aukštis | 2064mm |
| Važiuoklės bazė | 2300mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1905kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2830kg |
| Tūris / talpa | 925kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1360/1470kg |
| Permitted road-train weight | 3330kg |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Užmiestis | 16.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.