Šis 1.5 MT (91 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris VAZ (Lada) buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4170mm |
| Plotis | 1700mm |
| Aukštis | 1435mm |
| Važiuoklės bazė | 2492mm |
| Priekinė ašis | 1410mm |
| Galinė ašis | 1380mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Min. bagažinės talpa | 370litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1040kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1495kg |
| Maks. bagažinės talpa | 730litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1499cm3 |
| Variklio galia | 91bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 128Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3700RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 780km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 10.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.