Šis 1.5 MT (92 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris VAZ (Lada) buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 43litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.8litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 700km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Pakrauto automobilio svoris | 1515kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1040kg |
| Prošvaisa | 160mm |
| Galinė ašis | 1370mm |
| Min. bagažinės talpa | 400litre |
| Priekinė ašis | 1400mm |
| Važiuoklės bazė | 2492mm |
| Aukštis | 1435mm |
| Ilgis | 4170mm |
| Plotis | 1680mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Maks. bagažinės talpa | 400litre |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Stūmoklio eiga | 71mm |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Sukimo momentas | 128Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Variklio galia | 92bhp |
| Tūris / talpa | 1500cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3700RPM |
| Miestas | 11.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.