Šis 2.0 MT (115 hp) variklis buvo montuojamas G1 [Restyling] GTI hatchback 3-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.3second |
| Tūris / talpa | 1994cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 115bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 166Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 77.4mm |
| Stūmoklio eiga | 81mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3810mm |
| Plotis | 1600mm |
| Aukštis | 1363mm |
| Važiuoklės bazė | 2358mm |
| Priekinė ašis | 1350mm |
| Galinė ašis | 1365mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 750kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1170kg |
| Tūris / talpa | 420kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.