Šis 2.5 TDI MT 4Motion (131 hp) variklis buvo montuojamas T5 Minibus 5-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 990km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.3second |
| Tūris / talpa | 2460cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 131bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 340Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 95.5mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 4890mm |
| Plotis | 1904mm |
| Aukštis | 1970mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Priekinė ašis | 1628mm |
| Galinė ašis | 1628mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2274kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3000kg |
| Tūris / talpa | 726kg |
| Permitted road-train weight | 5500kg |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.