Šis 3.2 MT 4Motion (235 hp) variklis buvo montuojamas T5 Minibus 5-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.4litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 380 to 660km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 206km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.6second |
| Tūris / talpa | 3189cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 235bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 315Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2950RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 95.9mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 4890mm |
| Plotis | 1904mm |
| Aukštis | 1970mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Priekinė ašis | 1628mm |
| Galinė ašis | 1628mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2299kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3000kg |
| Tūris / talpa | 701kg |
| Permitted road-train weight | 5500kg |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 21.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.