Šis 1.6 MT (100 hp) variklis buvo montuojamas B4 Sedanas kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1715mm |
| Ilgis | 4610mm |
| Aukštis | 1433mm |
| Važiuoklės bazė | 2624mm |
| Priekinė ašis | 1461mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1220kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1595cm3 |
| Variklio galia | 100bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 140Nm |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 800 to 1 480km |
| Maksimalus greitis | 186km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.6second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring strut |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Miestas | 13.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.