Šis 1.9 TDI AT (90 hp) variklis buvo montuojamas B4 Universalas kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 15 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.9litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 171km/h |
| Tūris / talpa | 1896cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 202Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1900RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 79.5mm |
| Stūmoklio eiga | 95.5mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4600mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2624mm |
| Priekinė ašis | 1461mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1265kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1820kg |
| Min. bagažinės talpa | 465litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1500litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring strut |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 6.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.