Šis 2.0 TDI DSG (170 hp) variklis buvo montuojamas B7 Variant wagon 5-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4771mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1516mm |
| Važiuoklės bazė | 2712mm |
| Priekinė ašis | 1552mm |
| Galinė ašis | 1551mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1731litre |
| Min. bagažinės talpa | 603litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1618kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2210kg |
| Tūris / talpa | 667kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1160/1100kg |
| Permitted road-train weight | 2960kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
| Variklio galia | 170bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 200RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.3litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 110 to 1 520km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 7.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.