Šis 2.0 BiTDI MT L1H2 (180 hp) variklis buvo montuojamas T5 [Restyling] Kasten van kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 69 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.5litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 840 to 1 250km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 184km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10second |
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 180bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 2 000 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4892mm |
| Plotis | 1904mm |
| Aukštis | 2176mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1844kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2800kg |
| Tūris / talpa | 956kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1550/1550kg |
| Permitted road-train weight | 5200kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2353x1692x1626mm |
| Loading height | 566mm |
| Cargo compartment volume | 6.7m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.