Šis 2.0 TDI DSG L2H2 (140 hp) variklis buvo montuojamas T5 [Restyling] Kasten van kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 69 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 790 to 1 210km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 172km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 340Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 5292mm |
| Plotis | 1904mm |
| Aukštis | 2176mm |
| Važiuoklės bazė | 3400mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1860kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3000kg |
| Tūris / talpa | 1140kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1575/1625kg |
| Permitted road-train weight | 5300kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2753x1692x1626mm |
| Loading height | 571mm |
| Cargo compartment volume | 7.8m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.