Šis 2.0 TFSI Hybrid tiptronic quattro (245 hp) dzinējs tika uzstādīts 8R Apvidus auto, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 090 to 1 010km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.1second |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 245bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 300 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 4 200 RPM |
| Dzinēja tips | Hibrīds |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4629mm |
| Platums | 1898mm |
| Augstums | 1625mm |
| Garenbāze | 2812mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1625mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1620mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 1985kg |
| Pilnā masa | 2490kg |
| Darba tilpums | 505kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1480litre |
| Permitted road-train weight | 4890kg |
| Loading height | 693mm |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 8.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.