Šis 2.0 TFSI MT quattro (211 hp) dzinējs tika uzstādīts 8R Apvidus auto, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4629mm |
| Platums | 1898mm |
| Augstums | 1653mm |
| Garenbāze | 2807mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1617mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1613mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1560litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Pašmasa | 1795kg |
| Pilnā masa | 2330kg |
| Darba tilpums | 535kg |
| Permitted road-train weight | 4730kg |
| Loading height | 693mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1984cm3 |
| Dzinēja jauda | 211bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 300 to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 4 200 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 222km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 1 100km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Pilsētā | 12.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.