Šis 3.2 FSI S tronic quattro (270 hp) dzinējs tika uzstādīts 8R Apvidus auto, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4629mm |
| Platums | 1898mm |
| Augstums | 1653mm |
| Garenbāze | 2807mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1617mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1613mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1560litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Pašmasa | 1880kg |
| Pilnā masa | 2415kg |
| Darba tilpums | 535kg |
| Permitted road-train weight | 4815kg |
| Loading height | 693mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3197cm3 |
| Dzinēja jauda | 270bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 330Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000up to 5 000 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 234km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 990km |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Pilsētā | 14.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.