Šis 2.0 TFSI MT quattro (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 8R Apvidus auto, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1898mm |
| Garums | 4629mm |
| Augstums | 1653mm |
| Garenbāze | 2807mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1617mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1560litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1613mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 1795kg |
| Pilnā masa | 2330kg |
| Darba tilpums | 535kg |
| Permitted road-train weight | 4530kg |
| Loading height | 693mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1984cm3 |
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 320Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 3 900 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 1 100km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 12.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.