Šis 3.9 AT 4WD (177 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 1998 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 305Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3906cm3 |
| Dzinēja jauda | 177bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 99.3mm |
| Virzuļa gājiens | 84.1mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4907mm |
| Platums | 1816mm |
| Augstums | 1844mm |
| Garenbāze | 2944mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1544mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2482litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 532litre |
| Pašmasa | 2075kg |
| Pilnā masa | 2903kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 710km |
| Priekšējā piekare | Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 18.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.