Šis 5.2 AT (236 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 1998 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 407Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 5208cm3 |
| Dzinēja jauda | 236bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 99mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4910mm |
| Platums | 1816mm |
| Augstums | 1804mm |
| Garenbāze | 2944mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1562mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2482litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 532litre |
| Pašmasa | 2050kg |
| Pilnā masa | 2700kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 14.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 640km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 24.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 17.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.