Šis 5.9 TorqueFlite (250 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 1998 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 345Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 5895cm3 |
| Dzinēja jauda | 250bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 101mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4910mm |
| Platums | 1816mm |
| Augstums | 1852mm |
| Garenbāze | 2946mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1572mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2482litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 532litre |
| Pašmasa | 2035kg |
| Pilnā masa | 2903kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 22.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 15.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 19.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 340 to 480km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 27 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 19.1 litri / 100km |
| Vidējais | 23.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.