Šis 4.7 AT 4WD (238 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 1998 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 4701cm3 |
| Dzinēja jauda | 238bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 86.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4910mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1804mm |
| Garenbāze | 2944mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1537mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1562mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2482litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 535litre |
| Pašmasa | 2135kg |
| Pilnā masa | 2903kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.1second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 690km |
| Priekšējā piekare | Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.