Šis 3.7 AT (214 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 319Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3701cm3 |
| Dzinēja jauda | 214bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5101mm |
| Platums | 1930mm |
| Augstums | 1887mm |
| Garenbāze | 3027mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1652mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1636mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2866litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 538litre |
| Pašmasa | 2121kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 102litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 930km |
| Priekšējā piekare | Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.