Šis 5.7 Hybrid AT (345 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 102litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 780 to 820km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 5654cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 345bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 515Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5132mm |
| Platums | 1929mm |
| Augstums | 1869mm |
| Garenbāze | 3027mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1637mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Klīrenss | 176mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 569litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 569litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.