Šis 4.7 AT 4WD (303 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 330Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 4703cm3 |
| Dzinēja jauda | 303bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 650RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3950RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5132mm |
| Platums | 1929mm |
| Augstums | 1869mm |
| Garenbāze | 3027mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1637mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 730km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 20.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.