Šis 5.7 AT 4WD (350 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 102litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 780km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Darba tilpums | 5654cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 350bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 502Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 99mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5101mm |
| Platums | 1930mm |
| Augstums | 1887mm |
| Garenbāze | 3027mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1652mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1636mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 2304kg |
| Pilnā masa | 2994kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 538litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2492litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 21.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.