Šis 1.6 MT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 148Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1595cm3 |
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 76.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.9mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4184mm |
| Platums | 1742mm |
| Augstums | 1457mm |
| Garenbāze | 2513mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1513mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1492mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 656litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Pašmasa | 1220kg |
| Pilnā masa | 1690kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 192km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.2second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.