Šis 2.8 VR6 MT Cupra 4 (204 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 730km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 235km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.3second |
| Darba tilpums | 2792cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 204bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 265Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 90.3mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4184mm |
| Platums | 1742mm |
| Augstums | 1457mm |
| Garenbāze | 2513mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1513mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1494mm |
| Pašmasa | 1558kg |
| Pilnā masa | 1993kg |
| Darba tilpums | 435kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 270litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 656litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 18.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 13.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.