Šis 1.8 T MT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 850km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 229km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.7second |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 235Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4184mm |
| Platums | 1742mm |
| Augstums | 1457mm |
| Garenbāze | 2513mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1513mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1492mm |
| Pašmasa | 1322kg |
| Pilnā masa | 1775kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 656litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 14 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.