Šis 1.9 MT (68 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 133Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1896cm3 |
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4184mm |
| Platums | 1742mm |
| Augstums | 1457mm |
| Garenbāze | 2513mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1513mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1492mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 656litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Pašmasa | 1270kg |
| Pilnā masa | 1740kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17.7second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.