Šis 0.7 4AT AWD (64 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivan 5-doors, ko Suzuki ražoja no 1993 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 24 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 57Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 658cm3 |
| Dzinēja jauda | 64bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 65mm |
| Virzuļa gājiens | 66mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3295mm |
| Platums | 1395mm |
| Augstums | 1650mm |
| Garenbāze | 2335mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1220mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1210mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 810kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 670km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Pilsētā | 7.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.