Šis 0.7 MT AWD (58 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivan 5-doors, ko Suzuki ražoja no 1993 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 24 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 60Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 658cm3 |
| Dzinēja jauda | 58bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 68mm |
| Virzuļa gājiens | 60.1mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 6000RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3295mm |
| Platums | 1395mm |
| Augstums | 1650mm |
| Garenbāze | 2335mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1220mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1210mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 780kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.2litre |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Vidējais | 6.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.