Šis 0.7 turbo AT (61 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivan 5-doors, ko Suzuki ražoja no 1993 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 24 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.1litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 657cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 61bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 90Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 65mm |
| Virzuļa gājiens | 66mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3295mm |
| Platums | 1395mm |
| Augstums | 1680mm |
| Garenbāze | 2335mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1220mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1200mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 780kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 7.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.