Šis 1.0 turbo AT AWD Wide (100 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivan 5-doors, ko Suzuki ražoja no 1993 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 24 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 996cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 118Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 68mm |
| Virzuļa gājiens | 68.6mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3400mm |
| Platums | 1575mm |
| Augstums | 1670mm |
| Garenbāze | 2335mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1360mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1355mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 920kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.