Šis 2.0 TDI MT 4Motion L1 (140 hp) dzinējs tika uzstādīts T6 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 17 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 770 to 1 130km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.3second |
| Darba tilpums | 1968cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 340Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4904mm |
| Platums | 1904mm |
| Augstums | 1970mm |
| Garenbāze | 3000mm |
| Klīrenss | 193mm |
| Pašmasa | 2137kg |
| Pilnā masa | 3000kg |
| Darba tilpums | 863kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1600/1575kg |
| Permitted road-train weight | 5300kg |
| Virsbūves tips | Minibus |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.