Šis 2.0 TDI MT L1 (102 hp) dzinējs tika uzstādīts T6 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 17 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1904mm |
| Garums | 4904mm |
| Augstums | 1970mm |
| Garenbāze | 3000mm |
| Pašmasa | 1982kg |
| Pilnā masa | 3000kg |
| Klīrenss | 193mm |
| Darba tilpums | 1018kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1500/1575kg |
| Permitted road-train weight | 4900kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1968cm3 |
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 000 to 3 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 2 750 RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 157km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17.9second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 840 to 1 310km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 10.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.