Šis 2.0 TSI DSG 4Motion L1 (204 hp) dzinējs tika uzstādīts T6 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 17 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1904mm |
| Garums | 4904mm |
| Augstums | 1970mm |
| Garenbāze | 3000mm |
| Pašmasa | 2178kg |
| Pilnā masa | 3000kg |
| Klīrenss | 193mm |
| Darba tilpums | 822kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1600/1575kg |
| Permitted road-train weight | 5300kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1984cm3 |
| Dzinēja jauda | 204bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 200 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 4 000 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Maksimālais ātrums | 197km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.9second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 940km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 12.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.