Šis 2.0 TSI MT L1 (150 hp) dzinējs tika uzstādīts T6 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 17 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1904mm |
| Garums | 4904mm |
| Augstums | 1970mm |
| Garenbāze | 3000mm |
| Pašmasa | 2044kg |
| Pilnā masa | 3000kg |
| Klīrenss | 193mm |
| Darba tilpums | 956kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1550/1575kg |
| Permitted road-train weight | 5200kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1984cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 750 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 280Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 3 750 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 1 000km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.