Šis 5.2 AT (608 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Aston Martin buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 78litre |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 322km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.9second |
| Tūris / talpa | 5200cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 608bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4739mm |
| Plotis | 2060mm |
| Aukštis | 1279mm |
| Važiuoklės bazė | 2808mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1170kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1770kg |
| Tūris / talpa | 600kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Helical springs, Stabilizer bar, Automatic adjustment of clearance |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Helical springs, Stabilizer bar, Automatic adjustment of clearance |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 13.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.