Šis 4.0 MT (286 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Aston Martin buvo gaminamas nuo 1967m. iki 1973m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 17litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 95.5litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 225km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.9second |
| Tūris / talpa | 3995cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 286bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 500 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 390Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3850RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4580mm |
| Plotis | 1830mm |
| Aukštis | 1330mm |
| Važiuoklės bazė | 2611mm |
| Priekinė ašis | 1499mm |
| Galinė ašis | 1499mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1588kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 20.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.