Šis 2.0 TFSI tiptronic quattro (211 hp) variklis buvo montuojamas 8R SUV kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 350Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
| Variklio galia | 211bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 300 to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82.5mm |
| Stūmoklio eiga | 92.8mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 200 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4629mm |
| Plotis | 1898mm |
| Aukštis | 1653mm |
| Važiuoklės bazė | 2807mm |
| Priekinė ašis | 1617mm |
| Galinė ašis | 1613mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1560litre |
| Min. bagažinės talpa | 540litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1830kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2365kg |
| Tūris / talpa | 535kg |
| Permitted road-train weight | 4765kg |
| Loading height | 693mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 222km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.6litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 1 060km |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Miestas | 13.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.