Šis 3.2 FSI S tronic quattro (270 hp) variklis buvo montuojamas 8R SUV kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4629mm |
| Plotis | 1898mm |
| Aukštis | 1653mm |
| Važiuoklės bazė | 2807mm |
| Priekinė ašis | 1617mm |
| Galinė ašis | 1613mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1560litre |
| Min. bagažinės talpa | 540litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1880kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2415kg |
| Tūris / talpa | 535kg |
| Permitted road-train weight | 4815kg |
| Loading height | 693mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3197cm3 |
| Variklio galia | 270bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 330Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000up to 5 000 RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 234km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 990km |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Miestas | 14.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.